Doprava

Nakupujte pohodlně z domova od výběru vysněného kousku až po jeho doručení přímo do vašich rukou. Máte možnost si od doručení až domů, tak i osobní odběr na více jak 100 místech po celé ČR., při objednávce zboží si jednoduše vyberete, na jaké odběrné místo si přejete vaše zboží doručit. Zboží si můžete objednat i na Slovensko.

Možnosti dopravy

 • Doprava domů (DPD, 99 Kč)
  Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost DPD, která zaručuje bezpečnou přepravu vašeho zboží. Po vydání zásilky z našeho skladu vás DPD kontaktuje prostřednictvím SMS s termínem doručení, 3 hodinové rozmezí. Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete jej dle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. Standardní čas doručení je následující pracovní den po vyzvednutí z našeho skladu. Zboží je možné dodat i na dobírku za cenu dopravy plus dobírka 49Kč.
 • Balík Do ruky (Česká pošta, 99 Kč)
  Dopravu na vaši adresu zajišťuje Česká pošta, která zásilku doručuje osobně. Česká pošta garantuje doručení přímo do ruky na vámi zvolenou adresu již následující pracovní den po podání zásilky.  Při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní, tuto lhůtu je možné prodloužit až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje prostřednictvím SMS/e-mailu. Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu České pošty https://formulare.cpost.cz/overeni.html. Zboží je možné dodat i na dobírku za cenu dopravy plus dobírka 39Kč.
 • Doručení do Poštomatu (79 Kč)
  Pod názvem Poštomat se skrývá síť odběrných míst vybavených automatickými úložnými boxy. Naleznete je na frekventovaných místech ve větších městech jako jsou obchodní centra či parkoviště. Celkem se jedná o více jak 100 odběrných míst. Jakmile je balíček připraven k vyzvednutí, přijdou vám prostřednictvím SMS kódy. Ty zadáte na displeji Poštomatu, otevře se příslušná schránka a balíček si ihned odnášíte k sobě domů. Balík na vás bude čekat ve schránce po příští 3 dny. Zboží je možné dodat pouze při platbě bankovním převodem.
 • Osobní odběr - Uloženka (49 Kč)
  Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočkách sítě Uloženka. Výdejní místa Uloženky najdete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Olomouci, Plzni, Českých Budějovicích, v Ústí nad Ladem a ve Zlíně. Zboží je možné dodat pouze při platbě bankovním převodem.

Časté otázky k dopravě

 • Kdy mi přijde objednané zboží? Čekám již několik dní a stále nic.
  Doba dodání je uvedena na stránce každého výrobku. Pokud máte v objednávce více kousků s různým datem doručení, počítejte s tím, že vám zásilka přijde najednou nejpozději v poslední z jednotlivých termínů pro doručení. Delší doba dodání je daná tím, že se často jedná výrobky na míru nebo zboží ze zahraničí, u nějž čekáme na zásilku od našeho dodavatele.
 • Jak se dozvím, že už si můžu balíček vyzvednout?
  Jakmile bude balíček připraven k osobnímu vyzvednutí, Uloženka vás informuje pomocí SMS či e-mailu
 • Doručujete balíčky i na Slovensko?
  Ano, doručujeme.