Náš příběh

Kdo jsme?

Jsme dvě kamarádky Hana & Jana a díky naší lásce k módě a oblékání jsme koncem roku 2015 založily ZEROO.

Všechny kousky, které najdete na našem webu jsme pečlivě vybíraly a jsou tak všechny, do jednoho, odrazem našeho stylu. Za každým vybraným kouskem si stojíme, nejenom za jeho kvalitou, ale i nadčasovostí a jeho kombinovatelností.

V co věříme?

Věříme v naše zákazníky, pro které si přejeme, aby se cítili skvěle, bez ohledu na to, čím jsou a nebo co dělají - jestli zrovna chodí do práce, hrají si se svými dětmi nebo vyráží za nočním ruchem velkoměsta. 

Velkou výzvou pro nás byl výběr značek, při jejichž výběru klademe důraz na to, aby byly kvalitní a něčím zajímavé. Na značky, které veškerý svůj um vkládají do originality, kvality materiálů a zpracování, do značek které patří k nejkvalitnějším ve svém oboru. Jako jsou například kabelky a peněženky Michael Kors, Marc Jacobs, Ralph Lauren. Do budoucna bychom rády rozšířili naši nabídku o kolekci pro pány a teenagery.

Věříme, ať již otevřete svůj první nebo dvacátý balíček od od nás, budete vždy maximálně spokojeni s jeho kvalitou. Budeme mít radost, když se necháte inspirovat nejen na našem webu ale i na našich sociálních sítích - Instagramu či Facebooku.

Děkujeme vám za návštěvu našich stránek a těšíme, že si i vy přidáte trochu ZEROO do vašeho šatníku.